Ana sayfa

Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd

şirket Profili

Rtench, 2013 yılında kurulmuş olan Shenzhen Rongtenghui Technology Co, Ltd'nin tam adıdır. Araştırma, geliştirme, üretim ve hassas elektronik konektörlerin satışında uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Halihazırda tasarlanan ve üretilen konnektör ürünleri POGO PIN yaylı konnektörleri, test yaylı probları, FPC / FFC konnektörleri, pil konektörlerini ve donanım anteni şarapnelini içerir. Bekle. Ürünler yaygın askeri, tıbbi, iletişim, cep telefonları, güvenlik, akıllı saatler, ev aletleri, walkie-talkie ve demiryolu sistemleri, vb. enjeksiyon kalıplama makineleri ve diğer üretim ekipmanları ve uluslararası bağlantılardan Ar-Ge ve şirketin üretim ekibi, Ar-Ge üretim ekibi 10 yıldan uzun süredir ortalama bağlayıcı iş deneyimi, Rong Tenghui, bir dizi Çinli faydalı model teknoloji patenti ve buluşu elde etti. patentleri. Birkaç yıl süren sıkı çalışmaların ardından Rong Tenghui, Haier, Hisense, Panasonic, Samsung ve Tongfang gibi müşterilerden destek aldı.

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
Rtench, 2013 yılında kurulmuş olan Shenzhen Rongtenghui Technology Co, Ltd'nin tam adıdır. Araştırma, geliştirme, üretim ve hassas elektronik konektörlerin satışında uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Diğer

Markalar : Rtench

No. Çalışanları : 100~200

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Shenzhen Rong Teng Hui Technology Co., Ltd Sertifikalar